Akra -Miejsce pełne atrakcji Glorious

Akra jest jednym z najbardziej znanych i najczęściej odwiedzanych aglomeracjach. Akra jest stolica Ghany. To miasto służy Ghana jako stolicy od 1877 roku. Ghana jest jednym z najważniejszych krajów z bardzo starej historii. Stara nazwa Ghany był Gold Coast. W ubiegłym Brytyjczyków, Niemców, Holendrów i Francuzów używane to miejsce dla ich handlu złotem. Ghana pozostawała pod panowaniem kolonialnym przez kilka lat i wreszcie niepodległość w 1957 roku. Akra stolica Ghany znajduje się na linii brzegowej Oceanu Atlantyckiego. To miasto chwycili wielu budynków, który pokazuje główne atrakcje kultury brytyjskiej. Shanty Town z Akra jest pełen piękna i mieszankę starych i nowoczesnej architektury. Budynki te są bardzo popularne wśród turystów na całym świecie. Akra Savannah obserwowano gorący klimat i posiada wspaniałe i wspaniałe plaże. Turyści rezerwują loty do Akra z Londynu i innych krajów, aby poczuć ten słynny gorący klimat i Savannah do spotkania się z rozmaitych plaż w Akrze.

Do najbardziej znanych atrakcji i plaże położone w Akrze, które są pełne blasku i uroku obejmuje La Pleasure Beach, plaża LABADIE, plaża Kakrobite, plaża Coco, plaża Bojo i plażę Ahojo. Turyści z całego świata odwiedzają te plaże, biorąc na swoje loty do Akra przez Royal Air Maroc i cieszyć się razem w tych wspaniałych plaż. Muzeum Narodowe, Teatr Narodowy, Biblioteka Narodowa, James Fort, To miejsce jest również znany jako sławny i fort, światło domu międzynarodowego portu lotniczego Kotoka flights24 i wiele więcej. Turyści z całego świata, jak te niesamowite i dodatkowych zwykłych atrakcji i zarezerwować swoje miejsca na tanie loty do Akra z Arik Air i cieszyć się najlepszy czas swojego życia w tym słynnym mieście Akra.

Prawie wszyscy wiodący i duże lotnicze świata są przechowywane na obsługującego ich loty do Akra ze wszystkich części świata, aby zaspokoić i sprostać wymaganiom podróży pasażerów. British Airways, Lufthansa, Air France, Lufthansa, Emirates Airlines, Alitalia, Afriqiyah, Etihad, Ghana International Airlines, Royal Air Maroc i Arik Air. Zarezerwuj swój własny wybór i odwiedzić loty Akra cieszyć się wakacje i świętować strony w różnych i pięknych atrakcji Akrze. Radżastan, jak świat wie, jest znany jako ziemi kolorach. Jest to największy stan Indii. Jaipur jest ogólnie znany jako „Różowe Miasto Indii” stolica Radżastanu. Niektórzy muszą odwiedzić miejsca są; Bharatpur Bird Sanctuary, Ranthambhore Park Narodowy.

Bahamy atrakcje turystyczne są przyczyną co czyni go ulubionym miejscem wypoczynek dla wczasowiczów. Ponadto, odwiedzając różne wyspach Bahama to dość wyjątkowe doświadczenie podróży dla turystów.

Kerala jest stanem najbardziej fascynujące w południowych Indiach, który jest bardzo znany centrum Ayurveda, rozlewiska miejsc i nowożeńców raju. Ten piękny stan łatwo przyciąga nowożeńców z całego świata za ich romantycznej i hipnotyzujący wakacje.

Rajasthan jest najbardziej znanym miejscem turystycznym. To kraina ofiary i męstwo. Wspaniałe wydmy, Thar, dziewicy przyrody, kolorowe festiwale i targi, największe Arawali zakresy, majestatyczne forty i havelies i wiele więcej turystów atrakcją w Radżastanie.

Leave a Comment