Jest dynamika Tanie Noclegi zabijając niezależny hotel Handel?

Każdej nocy każdego tygodnia jest mnóstwo pracowników zmuszony pozostać daleko od domu z powodu obowiązków zawodowych, ale cały rynek hotelowy firma rozwinęła się znacznie w ostatnich latach. Wzrost łańcuchów jak Premier Inn i Travel Lodge zdziesiątkowały niezależnego BB i mały sektor hotelu w miastach takich jak Warrington i Frodsham i mają w efekcie Tesco i zrobić to, co zrobili inni detaliści do naszych głównych ulicach w ciągu ostatniej dekady.

Dziś te potężne łańcuchy sterowane z ich ogromny HQ mają nowe plany, aby odświeżyć wszystkie mniejsze i słabsze konkurencji rozwijającego mniejsze hotele na mini stronach tylko pięćdziesiąt sypialni w drugorzędnych lokalizacjach. Dodatkowo, są one zazwyczaj zapewnienie rozsądnych cen poniżej ekonomii hotelu w weekend, że flights24.pl/paris.php wyobrażam sobie, dodaje do obrotu zamiast dochodowości i pomaga ssać ostatnią nadzieję szanowanych poziomu wykorzystania wtedy opłacalne dochodowości z sektora niezależnego.

Niezależny sektor został bez narzędzi do konkurowania i trochę zagubiony i nie wydaje się, aby zrozumieć, w którą stronę, aby przejść – Visit Britain został pchanie tego sektora do manewru zawsze w górę – jakość, jakość, jakość – ale to ma swoją cenę. Który płaci tę cenę jest po wszystkich gości. Obecnie mamy tendencję, aby mieć różne stosunkowo mało kosztowne niezależnych operatorów – to naprawdę robi premier zajazdy z tego świata szczęśliwy, jak polityka ta usunęła całe warstwy konkurencji przesuwając go poza ich rynku. Jednak goście, że stado, prowadzony przez jakiegoś domyślnego mechanizmu, aby zarezerwować Premier Inn lub Travel Lodge nocnej powinien być ostrożny, co flyredwings.com chcą za. Jest dowód, że, jak niezależni powoli znikają, masywne chłopcy są coraz bardziej dominujący i dlatego ceny stosowane nawet w okresie dekoniunktury rośnie – przy rezerwacji hoteli w Warrington na przykład Premier zajazdy może zwykle za 70 nocy w jednym pokój ze śniadaniem – bez pełnej Wi – Fi!

Jednakże, jest to możliwe, aby dodać koszty odsetek i nie, to jest wykonalne dla „Budżet nie być nudne” i ta sztuczka jest bardzo dobrze przez kilka nowych niezależnych hoteli ekonomicznych w Warrington. Usunęli się od firmowej nudy ogromnych marek statycznych i opracowali wiele innowacyjnych gości zachować je lojalny i powrocie, jednak mają wspólnie zapewnić, że będą one utrzymać koszty ogólne i koszty w dół, a tym samym będzie również nadal airmalta.com konkurować na wartości.

Świat kłania się w duchu kobiecości co roku 8 marca, który jest obchodzony na całym świecie jako Międzynarodowy Dzień Kobiet.

Zaplanuj ostateczny luksusowe wakacje w Nowej Południowej Walii. Ciesz się na wakacje na plaży z wyśmienitą kuchnię i relaksującej atmosferze. Zobacz intrygujący City Scape wokół ocean i zobaczyć rzeczy, których nigdy nie widział

Muzeum Kolejnictwa w Hongkongu, a są uważane za najbardziej odwiedzanym miejscem, a także zwraca uwagę wszelkiego rodzaju turystów. Poza tym, że oferuje również kilka niezapomnianych atrakcji turystycznych, takich jak Peak, Victoria Harbor i gigantycznego Buddy.

Poproszono mnie kilka razy przez przyjaciół i ludzi, których znam, aby napisać kilka przewodników do podróżowania, aby im pomóc, więc myślałem, że chciałbym zacząć od tego Krótki przewodnik po typach zakwaterowania można uzyskać w Tajlandii w tym momencie.

Leave a Comment