Odkryj piękno Auli Podczas Himalaya Tour

Te malownicze wzgórza Staion jest nadawany ze wspaniałym i pięknym widokówka z wysokich szczytów i największych gór na świecie, czyli w Himalaje. Wzgórza tutaj wystarczającą emocje do profesjonalnych i początkujących narciarzy zbyt. Garhwal Mandal Vikas Nigam Limited (GMVNL) Agencja Rządowe wygląda po to i dobrze utrzymuje wzgórza z trzepak śniegu. Wyposażony jest również w Azji najdłużej – 4 km – kolejka linowa (gondola). Tutaj można nie tylko na nartach, ale również wziąć udział w różnych zajęciach sportowych. Tutaj znajdziesz różne ścieżki porywający trekkingowe. Oprócz tego Indo – tybetańskiego centrum szkolenia policji granicznej znajduje się tutaj i się jedne z najstarszych świątyń, to powiedział, że niektóre świątynie sięga Ramajana epoki. Najlepszy czas na wizytę jest ostatnim tygodniu stycznia w pierwszym tygodniu marca na nartach.

Ten spokojny wzgórze stacji jest ogólnie ma fajny klimat przez 365 dni w roku. W miesiącu letnim tj. marca do czerwca to jest 15 °C, co jest bardzo przyjemne na pobyt i stanowi idealne miejsce na letni wypoczynek. To jest najlepszy czas na wizytę tutaj i wziąć udział w różnych działań, takich jak jazda na nartach, trekking i będzie na wycieczkę do pobliskich miejsc, które warto odwiedzić. Od miesiąca czerwca do października sezony monsunowe, czyli pora deszczowa zaczyna się w. W tym miesiącu temperatura oscyluje wokół 12 °C. W Auli zestawów zimowych od miesiąca listopada do lutego, a podczas tej ćmy temperatura osiąga do 4 °C, a na niektórych obszarach sięga do -8 °C.

Podczas tego schłodzonego miesiącu roku całe miejsce zamienia się w krystalicznie biały jak śnieg białych warstw obejmuje wszystko. Nie ma żadnych stałych pór roku, aby odwiedzić tutaj, ale jeśli chcesz, aby pojeździć na nartach śnieg niż trzeba odwiedzić w okresie od listopada do marca. A jeśli nie możemy się doczekać na spokojne wakacje z najbliższymi i cieszyć się pięknem natury, niż można przejść w ciągu miesiąca maja do listopada w tym okresie roku, gdy atmosfera pozostaje chłodny i przyjemny klimat i najlepiej na relaks. Marzec i kwiecień są bardzo ładne i idealne dla wszystkich zwiedzania i wycieczek. Jest wiele rzeczy do zrobienia przygoda w Auli, możesz zacząć z narciarstwem, najbardziej popularnym zajęciem miejsca. Mimo, że na dłuższą metę męczące i nieprzewidywalna pogoda może spowodować śmierć nastrój. Nie możesz być pewien, aż pojawi się, kim jesteś. Bardzo niewielu szczęśliwców może się cieszyć śniegu i jazdy na nartach. Oprócz jazdy na nartach można również wziąć udział w trekkingu i jest koniecznością, jeśli jesteś miłośników przygód.

Bhutan oferuje wiele możliwości do trekkingu z jego wysokich górach głębokie doliny i nietknięte przez modernizacji. Bhutan ma ścisłej polityki turystycznej i inne niż obywatelstwo indyjskie goście są zobowiązani do zapłaty ceny kosztów organizacji wycieczek w celu uzyskania ich Bhutanu wizę turystyczną.

Wypróbuj kuchni najsmaczniejsze podczas swoich wakacji Dartmoor przyjazny pies. Oto miejsca, musisz udać się do w czasie wakacji.

Dobrze znana jako „Lake District Uttarakhand ‚, Nainital jest jednym z najsłynniejszych stacji wzgórza Indii. To ma potencjał, aby przyciągnąć uwagę turystów z całego świata, z jego wspaniałych jezior i wzgórz.

Każda część Indii słynie z unikalnego zestawu atrakcji. Egzotyczne piękno kraju jest wzmacniany przez atrakcji kulturalnych i dziedzictwa, które obejmuje hotele dziedzictwa i zabytków.

Leave a Comment