Podstawy podróży po Chinach

Epicka stan Chinach stale przyjmując miejsce wśród jednego z najbardziej pożądanych miejsc turystycznych na świecie. Z gospodarzem Olimpiady panoramiczny Tybet Pekin i Szanghaj i do kosmopolitycznej nadmorskiego Qingdao, Chiny są zapchane fascynujących miast i stron kraju, które warto odwiedzić. , Nie wydając dużo czasu na wstępie, przejdźmy od razu do podstawy podróży po Chinach. Przed dokonaniem rezerwacji tani lot do Chin, podróżujący raz pierwszy zaleca się uzyskać podły na pewnych faktów, które umożliwiałyby ich Chiny wakacje bezproblemowy doświadczenie. Po pierwsze, tanie loty do Chin są obecnie dostępne przez cały rok poprzez różne zbierających turystycznych rozsianych World Wide Web. Podnieść cel swojego wyboru w Chinach i dokonać porównania tanich lotów oferowanych przez różnych linii lotniczych i biur.

Podróżnych z zachodniego świata powinna ich zakwaterowanie rezerwacji z dużym wyprzedzeniem i tylko w dużych hoteli, w których mogą być tanie latanie pewni, jest rozpatrywany przez personel mówiący w języku angielskim. Przed wyjazdem z hotelu, uzyskać pisemną nazwę swojego przeznaczenia i Państwa hotelu w chińskich znaków. Większość taksówkarzy i mieszkańców na drodze nie wiem, jak czytać i mówić po angielsku, więc nosić chińskie rozmówki i słownik z wami wszystkimi w każdym momencie. Większość dużych hoteli w Chinach mogą wymieniać waluty na międzynarodowych podróżnych. Sprawiają, że punkt do wykonania drobnych chińskiej gotówki z ciebie jak wiele rzeczy w Chinach są tanie, a nie wielu producentów będzie chciał zmienić duże notatki. Z wyjątkiem państwowych sklepach biegać i sklepów, nie wahaj się targować podczas zakupów.

Jak zatrzymać na zewnątrz hotelu, upewnij się, noszenia wody mineralnej z tobą. Większość restauracji na zewnątrz nie ma menu w języku angielskim. Dlatego też, jeśli nie są przygód typy, trzymaj się międzynarodowych sieci, takich jak KFC, Mc Donald, w Hard tanie latanie do amsterdamu Rock Cafe i Pizza Hut. Tanie loty do Chin można zamówić on-line, ale nie dokonać rezerwacji pociągów z kraju. Po dotarciu do Chin zdajesz sobie sprawę, jak duży kraj i jest pociąg podróż z Hongkongu do Pekinu, na przykład może trwać nawet do trzech dni! Wolą biorąc loty oferowane przez kilka linii lotniczych, krajowych i budżetu, które są dostępne w obfitości. Taksówki są najtańszym i jednym z najbardziej preferowanych środków transportu do poruszania się po miastach. Chiny są doskonałym miejscem do wypoczynku w, ale może być trochę trudne dla pierwsze czasomierze, aby w całym kraju, nie znając trochę lokalnego języka, tradycji i systemów. Wystarczy trochę badań, większość kłopotów można rozwiązać i twój chiński klimatyczna może stać się jednym z najbardziej pamiętnych doświadczeń podróżniczych.

Zalogowaniu się do Internetu i zacząć porównywaniu cen jest loty do rzymu jeden więcej sposobem poszukiwania tanie bilety lotnicze lot krajowy. Podróżując przez lotów jest zdecydowanie najbardziej bezproblemowy sposób podróżowania. To jest więcej niż wystarczająco dobre, jeśli ma się w stanie dostać tani bilet lotniczy.

Na wczesnym etapie ludzkiego życia podróży był aktem oddania życia w sferze niepewności. Gdzie ludzie opuszczający dla każdego rodzaju podróży pożegnania z siebie z woli odejść widząc siebie ponownie. Dzisiaj w rozwój transportu zmniejsza takie szanse.

CrossCab zaoferować Państwu natychmiast dostać taksówkę lub samochód w dniu przyjazdu na lotnisko lub zamówić taksówkę lub samochód on-line za pośrednictwem strony internetowej lub telefonu komórkowego. To zapewnia ulgę od zmartwienia się transport z lotniska po przylocie.

Podróż do Chin może być znacznie więcej niż tylko podróż zabawy; można dowiedzieć się wiele o ludziach i kulturze tam. Jednak planuje wizytę w Chinach idealny gdzie pokrycie go całkowicie jest praktycznie niemożliwe.

Leave a Comment