Wiele Barwy Turystyki z Muscat

Muscat, Oman centrum finansowe, jest najwyższym turystycznym zbyt i pyszni uroczą mieszankę tradycji i nowoczesności. Ograniczony spokojny plaż, pięknych parków i wspaniałej architektury, to wielkie miasto działa jako kusicielka do wszystkich tych, którzy chcą spróbować czegoś egzotycznego i niesamowity. Muscat turystyka pewnością łączy wszystkie najlepsze cechy, które można oczekiwać od turystycznego najwyższej klasy.

To na pewno nie będzie źle powiedzieć, że urlop Muscat jest szczyt pod względem turystycznym w Omanie jest zaniepokojony, coś, co jest potwierdzone przez wielu turystów rezerwujących loty do Maskat.

Riyam Park jest łatwo jednym z najbardziej uczęszczanych miejscach w mieście. Szmaragdowy parku podkreślają piękno jest jego lokalizacja, ponieważ wychodzi na morze. Riyam Park jest dodatkowo znany z fascynujących cudów architektonicznych. Al Naseem Park to park publiczny, który najczęściej przyciąga rodziny jako park ma wiele miejsca piknikowe i obszary obfite gra dla dzieci. Turyści z orientacji intelektualnej może wizytę w bibliotece, który znajduje się na terenie parku.

Eid Al Adha jest obchodzone z wielką pasją w całym kraju, ale z Maskat jest epicentrum, uroczystości i hulanki są tu zawsze pogarsza i wzmacniany.

Eid al Fitr to kolejny znaczący islamski, który generuje ogromny festiwal zapał i wspaniałe uroczystości w całej. Turystów z Europy, którzy są obcy takich festiwalach i hulanki musi zaplanować swoją podróż w czasie tych wydarzeń, aby zrozumieć i uznać kulturę znacznie lepiej.

Podróżujący chcą więcej niż tylko ładne piasków i ozdobnego ośrodków. Chcą przygodę.

Rajasthan jest siedzibą królewskich pałaców, fortów, atrakcyjnych, wspaniałych wdzięku havelis świątyń, parków przyrody i rezerwatów i wiele więcej. Są to niektóre z powodów, dla zaplanowania Jaipur zwiedzanie miasta lub planu na zwiedzanie Udaipur turystyki.

Kiedy mówimy o turystyce w Ladakhu i Himachal Pradesh, nasze umysły wypełnić z wieloma emocjami. Myślimy o śniegu platerowane szczyty górskie i szerokie możliwości widząc obfite naturalne piękno i angażowanie się w różne sporty ekstremalne.

Jednym z najważniejszych wydarzeń w kalendarzu turystyki handlowej, Światowy Dzień Turystyki rolkach wokół ponownie, tym razem z zielonym motywem, Turystyki i zrównoważonej energii.

Leave a Comment