Znając historię SpiceJet Airlines

Spicejet, jedna z tanich linii lotniczych w Indiach, ma długą historię, która rozpoczęła się w dobie deregulacji sektora lotnictwa cywilnego w Indiach, około 20 lat temu, w 1993 roku. Następnie znany jako ModiLuft, to linia lotnicza powstała w wyniku wspólnego partnerstwa grupy Modi z Indii z wiedzy technicznej i wynajęła samolot z niemieckiego majora lotnictwa, Lufthansa. W tych latach, ModiLuft był tylko linie lotnicze, które oferowane Indian trzy kategorie siedzenia na swoich lotów.

Jednakże, ze względu na poważne problemy z parytetu biznesu w partnerstwie niemieckiej i indyjskiej, Modiluft zaprzestała produkcji w 1996 roku. To zmienił właściciela i został przechrzczony Królewskich Airways jako pierwsza, a następnie, w 2004 roku, jako SpiceJet po przyjęła tani model biznesowy przewoźnik. Tak więc, w sprawie dekady, to trzech kategorii międzynarodowym operatorem trasy stała linia lotnicza pojedynczej kategorii, koncentruje się głównie na rynku krajowym, a niektóre pobliskie międzynarodowych miejsc. Linie lotnicze wybrał samolot Boeing 737-800 Next Generation do swojej floty. Kiedy rezerwacja Spicejet został otwarty w pierwszym dniu, nie było an amazing 37000 rezerwacje na jeden dzień. Pierwszy lot krajowa linia lotnicza była Delhi do Bombaju, przez Ahmedabad w dniu 24 maja 2005 roku. Co ciekawe, Delhi-Bombaj bezpośredni lot był również pierwszy lot z dawnego ModiLuft. W ciągu najbliższych trzech lat, wzrósł fenomenalnie uchwycić drugi największy udział w rynku krajowym.

Oprócz rezerwacji SpiceJet dla pasażerów, ale także zapewnia obsługę rezerwacja ładunek na jednym statku powietrznym łączący około 17 krajowych odbiorców. Pomaga to, że wykorzystanie samolotu do maksimum, a także do generowania dodatkowych przychodów z wyjątkiem rezerwacji biletów lotniczych. Patrząc na historię świata imigracji, Australia jest jednym z najbardziej popularnych tematów dla wielu ludzi. W kraju, w rzeczywistości, długą historię podróży, która sięga również do prehistorycznych wieków.

Z podróży lotniczych rośnie biznes rzeczywiście stać się jednym z najlepszych opcji dla biznesmenów i turystów, aby przejść z jednego miejsca do drugiego. Sektor lotnictwa w Indiach była świadkiem ogromnego wzrostu i postępu w ciągu ostatnich kilku lat.

CrossCab mają swoje dedykowane taksówki, które działają od 24 godzin. Ich flota obejmuje fryzjerskie, vanów i przystosowane dla pojazdów specjalnego dla łatwości i wygody wszystkich rodzajów pasażerów.

Ceylon Tea Muzeum jest placówką poświęconą historii i rozwoju przemysłu herbaty na Sri Lance jedyny w swoim rodzaju. Odwiedzających w każdym wieku są zachwyceni tym charakterystycznym przedsiębiorczości.

Leave a Comment